ÖSYM - ALES 2015 Sonbahar Dönemi sınav giriş yerleri belli oldu!

0 oy
16, Kasım, 2015 Eğitim Haberleri kategorisinde Süpürgesiz Cadı :) (1,240 puan) tarafından soruldu

1 cevap

16, Kasım, 2015 Süpürgesiz Cadı :) (1,240 puan) tarafından cevaplandı

ÖSYM internet sitesinde yer alan duyuruya göre, 22 Kasım Pazar günü saat 09.30'da yapılacak ALESsonbahar dönemi sınavına başvuran adayların, sınava girecekleri bina ve salonlar belli oldu

ALES sınavına girecek adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren giriş belgelerini, T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ileÖSYM'nin "https://ais.osym.gov.tr" internet adresinden alabilecek.

ÖSYM! 2015 Sonbahar Dönemi ALES sınavı için az bir süre kaldı. ALES sınavına girecek adaylar heyecanla ALES sınav tarihini bekliyor. Peki 2015 Sonbahar Dönemi ALES sınavına girecek adayların yapması gerekenler neler? Detaylar haberimizde...

ALES! Öğrenci Seçme ve yerleştirme merkezi (ÖSYM) tarafından her yıl iki defa yapılan ALES sınavı yüksek öğrenim ve akademik personal olmak için gerekli. ALES sınavı İlkbahar ve Sonbahar dönemi olmak üzere yılda iki kez gerçekleştiriliyor. ALES sınavına girecek adaylar heyecanla ALES sınav tarihini bekliyor. Peki 2015 Sonbahar Dönemi ALES sınavına girecek adayların yapması gerekenler neler? İşte detaylar!

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
20, Kasım, 2015 Eğitim Haberleri kategorisinde Süpürgesiz Cadı :) (1,240 puan) tarafından soruldu
Hey sen! Hoş geldin... Soru sorabilir yada sorulara cevap verebilirsin. Her cevapladığın sorular size puan olarak dönmektedir. Bunları iyi değerlendir ileride sürpiz hediyelerle karşılaşabilirsin.

1,304 soru

567 cevap

19 yorum

65 kullanıcı

Temporary Email En uygun imitasyon saat modelleri
...